OSOCOR RESIDENCE OSOCOR RESIDENCE

SOLOMUN

Анонсуємо івент особливої важливості, головним ім'ям в лайн-апі якого стане музичний геній, справжній електронний супер-герой, а також один з найбільш актуальних діджеїв сучасності – Solomun. Останній його візит в столицю був в далекому 2017 році, тож привіз гаряче бажаний та довгоочікуваний. 

Поглянувши на його гастрольний графік, легко зробити висновок, що без участі Solomun не обходиться жоден танцпол топових клубів чи фестивалів. Від густих джунглів Мексики до білосніжних пісків Ібіци – його сети задають настрою по всьому світу. Лайви для Cercle зібрали мільйони переглядів (і, чесно кажучи, побувавши на одному із них, подія як і мікс швидко потрапили у list одних з найкращих). 

Засновник авторитетного лейблу Diynamic проповідує через нього своє бачення сучасного техно та хауса. Його релізи – це завжди передові сходинки чартів та перші місця в інфопотоці західних профільних ЗМІ. Винятковий музичний смак і математично точна майстерність у поєднанні з рідкісним талантом та досвідом - візитна картка артиста. Це буде той самий сет від людини-легенди, якого Київ не чув вже дуже давно. 

Фіксуй дату – 11 вересня.

 

rsv & info:

📲 +38 (067) 924 42 75

🌐 Web: https://osocor.com.ua

🗺 Наша адреса і карта проїзду: https://bit.ly/2zTlAlf

Отправлено, ожидайте звонка!
Оставить заявку