OSOCOR RESIDENCE OSOCOR RESIDENCE

NINO KATAMADZE

ЕКСКЛЮЗИВНО в OSOCOR RESIDENCE: КОНЦЕРТ НА БЕРЕЗІ ОЗЕРА з Nino Katamadze та Freedom Jaz

Візит цієї зірки стане ще більшим кроком вперед у новому сезоні Osocor Residence. Для її концерту буде задіяна незвична локація біля озера, яка придасть романтичного шарму пісням артистки на заході сонця. 

Шукай квитки на нашому сайті. Кількість обмежена. 

Резервування столів виключно за попереднім замовленням.

Ніно Катамадзе - грузинська співачка та композитор з чарівним вокалом і унікальною експресивною манерою виконання ліричних пісень. Вперше вона зійшла на сцену зовсім маленькою дівчинкою, професійна кар’єра якої досі триває понад 20-ть років. Колаборація з університетськими друзями стала результатом появи гурту «Insight», знакової пісні «Olei» та низки успішних альбомів. 

Творчість Ніно Катамадзе - це нестандартне поєднання класичного року та джазу, електронної музики з легким психоделічним вайбом. Пісні Ніно впізнаються з перших нот та відомі далеко за межі країн СНГ. Кожен концерт лише підтверджує унікальний талант співачки, який отримав широко відоме визнання міжнародною музичною спільнотою та підкорив серця мільйонної аудиторії. 

І це ще не все. Відоме кабаре «Freedom Jazz» також виступить на сцені Osocor Residence. Джазетки віртуозно поєднують музику, хореографію та театр в одному запальному і оригінальному перфомансі. Їх шоу кожного разу вражає новими сюрпризами та енергетикою, яка залишає приємний післясмак ще дуже довго. 

25 червня довгоочікуване рандеву з Ніно Катамадзе та Freedom Jazz в Osocor Residence як можливість закарбувати нові враження та емоції. 

🎫 КВИТКИ: https://tickets.osocor.com.ua/nino-katamadze

📲 Резерв столів: +38 067 924 42 75

🌐 Web: https://osocor.com.ua

🗺 Наша адреса і карта проїзду: https://bit.ly/2zTlAlf

Отправлено, ожидайте звонка!
Оставить заявку