OSOCOR RESIDENCE OSOCOR RESIDENCE

Monatik

11 травня – день, коли ми відкриваємо літній сезон разом з MONATIK у Osocor Residence! 

 

Очікується неймовірна атмосфера відкритого концерту під відкритим небом.

 

Дякуючи ЗСУ, музично-танцювальна терапія MONATIK продовжує свою справу! 

 

«У турі «ART Терапія» ми з командою зробимо все, щоб музика виконала на 100% свою місію — зашивала душу!", - MONATIK.

 

Концерти MONATIK проходять за підтримки Центру морально-психологічного забезпечення ЗСУ. Саме тому на кожний з концертів артист запрошує наших захисників-героїв, що знаходяться на ротації між боями за наші території, а також сім’ї військовополонених і наших волонтерів.

 

Протягом кожного з концертів додатково проводяться різноманітні спеціальні активності, спрямовані на збір коштів для допомоги військовим. 

 

Завдяки нашим захисникам та захисницям ЗСУ, а також сильним і незламним українцям, артист зустрінеться зі своїми шанувальниками в нашому рідному та прекрасному сильному місті Києві. 

 

Вже майже два роки MONATIK дає не тільки благодійні концерти, а також виступає на прифронтових територіях для наших військових, лікарів, працівників освіти, ДТЕК та тих, хто щодня відстоює нашу країну на всіх фронтах.

 

Крім надзвичайно важливого збору коштів для українців, одним із завдань концертів для MONATIK є музична арт-терапія (нагадаємо, що артист є амбасадором Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що було ініційовано Першою леді України). Разом зі своєю командою музикант готує безліч сюрпризів на нові композиції, що стали хітами; а також виконання «відремонтованих» (repaired) легендарних хітів артиста, що так люблять мільйони українців.

 

Частина прибутку буде перерахована на ЗСУ!

 

Придбати квитки 🎫: https://kontramarka.ua/uk/monatik-at-osocor-residence-art-oborona-75367.html

 

⚡️НА ТЕРИТОРІЇ РЕЗИДЕНЦІЇ ПЕРЕДБАЧЕНІ УКРИТТЯ та ПОТУЖНИЙ ГЕНЕРАТОР.

 

📱 +38 (067) 924 42 75

Отправлено, ожидайте звонка!
Оставить заявку