OSOCOR RESIDENCE OSOCOR RESIDENCE

MONATIK

MONATIK продовжує свій Всеукраїнський тур! 
“У турі “ART Терапія” ми з командою зробимо все, щоб музика виконала на 100% свою місію - зашивала душу!”, - MONATIK.

Тур MONATIK “ART Терапія” проходить за підтримки Центру морально-психологічного забезпечення ЗСУ. Саме тому на кожний з концертів артист особисто запрошує воїнів-героїв, що знаходяться на ротації між боями за наші території, а також сім’ї військовополонених і наших волонтерів.

Протягом кожного з концертів будуть додатково проводитися різноманітні спеціальні активності, спрямовані на збір коштів для українців. 
Продовжуємо допомагати дітям та сім’ям із деокупованих та прифронтових територій. Збираємо кошти на гуманітарну допомогу українцям, що страждають від повномасштабного вторгнення російських військ на території України.

Завдяки нашим захисникам та захисницям ЗСУ, а також сильним і незламним українцям, артист зустрінеться зі своїми шанувальниками в наших рідних прекрасних сильних містах України. Вже понад рік артист дає не тільки благодійні концерти, завдяки яким вдалося зібрати більше ніж 600 000 євро на потреби ЗСУ та волонтерів, а також постійно виступає на прифронтових територіях для наших військових, лікарів, працівників освіти, ДТЕК та тих, хто щодня відстоює нашу країну на всіх фронтах.
Крім надзвичайно важливого збору коштів для українців, одним із завдань туру для MONATIK є музична арт-терапія (нагадаємо, що артист є амбасадором Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Як ти?”, що було ініційовано Першою леді України). Разом зі своєю командою музикант готує безліч сюрпризів на нові композиції, що стали хітами; а також виконання “відремонтованих” (repaired) легендарних хітів артиста, що так люблять мільйони українців.

Великі стадіонні шоу MONATIK, що були анонсовано до повномасштабного вторгнення, обов'язково відбудуться після перемоги та всі придбанні квитки на них будуть дійсні.

Придбати квитки 🎫: https://event.qrcat.link/monatik

⚡️НА ТЕРИТОРІЇ РЕЗИДЕНЦІЇ ПЕРЕДБАЧЕНІ УКРИТТЯ та ПОТУЖНИЙ ГЕНЕРАТОР.

📱 +38 (067) 924 42 75

Отправлено, ожидайте звонка!
Оставить заявку