OSOCOR RESIDENCE OSOCOR RESIDENCE

Монатік

Минулого року Osocor Residence сколихнула мешканців столиці гучними та яскравими івентами. Artbat, Jan Blomqvist, Jan Khalib та ще чимало відомих імен, закарбованих в історії резиденції. Новий сезон обіцяє бути ще неймовірнішим. В нашому must to do list вже цілий список подій, які вас стовідсотково здивують. Настав час привідкрити завісу та поділитись своїми планами із вами. 

 

Один із найталановитіших артистів країни MONATIK сколихне простір Osocor Residence так як він добре вміє!

Кожен виступ «поп-короля» - це чиста магія унісону тисячи відкритих сердець в одному ритмі з великою любов’ю. Його шоу кожного разу вражають мастшабністю, професійною хореографією, складними та продуманими номерами та, без перебільшень, геніальністю. Кожна секунда концерту настільки глибоко чіпляє кожну емоцію, що їх хочеться переживати знову і знову. І у вас є така змога. 

 

28 травня, справжній геній, тренд сучасності та автор найтанцювальніших хітів, цього разу підкорюватиме гостей Osocor Residence. 

 

Не пропусти унікальний концерт, де на одній сцені оживуть історії всіх альбомів MONATIK та твої улюблені хіти. Де кожен знайде частинку чогось свого особистого у рядках відомих пісень артиста. 

 

Запрошуйте друзів, коханих, рідних та насолоджуйтесь незабутньою атмосферою в Osocor Residence. До зустрічі у новому сезоні! 

 

Шукай свій квиток на нашому сайті.

 

🏷https://tickets.osocor.com.ua/monatik

 

🏷https://kiev.karabas.com/monatik-osocor

 

📲+38 067 924 42 75

 

🌐 Web: https://osocor.com.ua

 

🗺 Наша адреса і карта проїзду: https://bit.ly/2zTlAlf

🤖 ПЕРСОНАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ: https://osocor.ub.im/

Отправлено, ожидайте звонка!
Оставить заявку