OSOCOR RESIDENCE OSOCOR RESIDENCE

KVADRAT ШОУ

Квадрат-шоу - це шоу комедійної імпровізації від театру Чорний квадрат!  У ньому поєднуються комедія, театр і інтерактивність.
 Як це відбувається?  Це - спектакль без сценарію!  Глядачі висловлюють побажання, щоб вони хотіли побачити - а актори створюють полотно дії в режимі реального часу.  Так що у цього проекту завжди - найбільша концентрація режисерів, драматургів, ідей, рішень, гумору, лірики, сексу ...
 Обмежень за жанрами немає: на сцені може «статися» хоррор, трилер, чорна комедія, вестерн, еротична драма і навіть ... мюзикл!
 У проекті беруть участь провідні актори театру «Чорний Квадрат» (а так само інших театральних, кіно- і телепроектів): Ірина Гатун, Сергій Федорчук, Поліна Голованова, Андрій Мерзлікін, Олександр Розвяков.  Саме з їх участю створювалися перші імпровізаційне шоу в Україні «Сексуальне чтиво».  А так же молоді та талановиті актори театру Анастасія Кісь, Ксенія Осадча, Денис Твердохліб, Павло Русов ...
 Три причини бути:
 - Це смішно, яскраво та непередбачено, бо головними учасниками шоу будуть глядачі.  Саме їхні фантазії та бажання актори втілюватимуть на сцені!
 - На нашому шоу немає і не буде заборонених тем та обмежень.  Єдине наше правило - будь-який жанр, крім нудного!
 - Театр імпровізації «Чорний Квадрат» – найпопулярніший та аншлаговий театр України.  Будь-яке шоу за участю акторів Чорного Квадрату – це гарантія гарного настрою.
 Тож приходьте!  І ми гарантуємо вам смішно, Смішно, ДУЖЕ СМЕШНО!


🎟 online tickets: https://kiev.karabas.com/kvadrat-shou-improvizacijne-shou-vid-teatru-chornij-kvadrat-17

Деталі за телефоном:

+38 (067) 924 42 75

🌐 Web: https://osocor.com.ua

🗺 Наша адреса і карта проїзду: https://bit.ly/2zTlAlf

Отправлено, ожидайте звонка!
Оставить заявку